background

Hakkımızda

>
Hakkımızda

Firmamız sektördeki geçmişi ve deneyimiyle Elazığ merkezli olarak kurulmuştur. Elazığ Yuvam Teknik Buzdolabı tamir servisi olarak, elektronik buzdolabınızın her ne marka olursa olsun o markaya ait orijinal yedek parçanızı temin etmekteyiz.

Elazığ Yuvam Teknik beyaz eşya servisimiz, hızlı sorunsuz bir hizmet sağlamaktadır. Elazığ teknik servisi olarak, bünyemizdeki tecrübeli ustalar ile sizlere garantili çamaşır makinesi tamir hizmeti veriyoruz.

Elazığ Buzdolabı Servisi olarak elazığ ilindeki bölgeye hakim usta ekiplerimizle sizlere anında servis imkanı tanımakta ve aynı gün içerisinde destek sağlamaktayız.

Elazığ Yuvam Teknik Kombi Servisi olarak ustalarımız kullanıcılara en iyi hizmeti sunmayı kendilerine görev edinmişlerdir. Elazığ Kombi Tamir Servisimizde kullanılan kombi yedek parça modelleri, farklı zaman dilimlerinde üretilmiş tüm kombiler için geniş bir yelpazeye sahiptir.

Tüm marka kombi kullanımların da arıza meydana geldiğin de bizler Elazığ kombi tamircisi olarak işlemlerinizi güvence altında gerçekleştiriyor ve aynı gün içerisin de yardım ve destek sağlamaktayız.
Elazığ Yuvam Teknik Beyaz Eşya Servisi olarak yıllık bakım, onarım, tamirat, aksesuar değişimi gibi her türlü işlemleri yapmaktayız. Elazığ Çamaşır Makinesi Servisi olarak sizlere Elazığ bölgesinde hizmet vermekteyiz. Elazığ olmak üzere tüm illere garantili beyaz eşya teknik servis hizmeti sunmaktayız.


  TIKLA ARA +90 555 003 43 93   Whatsapp Mesaj
background
Kısa sürede teslim hızı

Uygun fiyatlı tamir performansı

×
×
  5550034393   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder